25- 29 Eylül 2013 Adana Mobilya Dekorasyon Fuarı

Konu, 'Genel Konular' kısmında denizfeneri tarafından paylaşıldı.

 1. denizfeneri

  denizfeneri Kayıtlı Üye

  Adana mobilya dekorasyon fuarı her sene geleneksel olarak düzenlenmektedir. Bu senede düzenlenecek olan Adana mobilya dekorasyon fuarı birbirinden şık tasarımları ile stantlarda sergiledikleri örneklerle sizleri büyüleyecektir. Mobilya dekorasyon fuarı açılışı Adana fuarcılık anonim şirketi tarafından 25 Eylül 2013 tarihinde 12:00'da Tütap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

  Mobilya-Fuarı.jpg Ev tekstili, bahçe mobilyaları, ev ve ofis mobilyaları, dekorasyon, aydınlatma, ev tekstili, ev elektroniği ve aksesuar gibi bir çok ürün bu fuarda alıcıları ile buluşmak amacı ile sergilenmektedir. 7. kez düzenlenecek olan bu fuarda birbirinden şık ofis mobilyaları, dekorasyon üniteleri, mutfak mobilyaları, oturma grupları gibi ürünler ile sizlerin beğenisine sunulacaktır.

  KOSGEB tarafından desteklenen Adana mobilya fuarı 25- 28 Eylül 2013 tarihinde açılacak olan bu fuar saat 10:00- 20:00 arasında ziyarete açılacaktır. 2014 senesinde Adana'da düzenlenecek olan bu fuar Adana haricinde Osmaniye, Hatay, Kahramanmaraş, İstanbul, Bursa, Afyon, kayseri ve Mersinde'de sergilenecektir. Pek çok üretici ve ihracatçı firmalar bu fuara katılım gerçekleştirerek her sene önemini daha da arttıran bir fuar konumuna gelmesinde önderlik etmekte ve gezen kişi sayısında artış gerçekleşmesini sağlamaktadırlar.
   
 2. Abdullah

  Abdullah Admin

  Bu yıl ne zaman yapılacak?
   

Sayfayı Paylaş