Kemal Sunal Ne Zaman Hangi Tarihte Öldü?

Konu, 'Doğumlar ve Ölümler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Admin

Türk sinemasının alanında en iyisi kabul edilen Kemal Sunal 3 Temmuz 2000 tarihinde öldü..

Peki ünlü komedi ve dram sanatçısı Kemal Sunal hangi tarihte nasıl öldü?

Kemal-Sunal.jpg 3 Temmuz 2000 tarihinde Balalayka adlı filmin çekimlerine başlamak için Trabzon şehrine gitmek üzere bindiği uçakta kalkıştan hemen önce geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. İstanbul’da ki zincirli kuyu mezarlığına defnedilmiştir. 2009 yılında Kemal Sunal ile anılarını anlatan Zeki Alasya, ölümünde korkularının kalp krizi geçirmesinde önemli etken olduğunu belirtti.

2. ERDOÄAN61

ERDOÄAN61 Hangizaman Okuru

3. gülsüm

gülsüm Hangizaman Okuru

ne yorumu allah rahmet eylesin

4. gülsüm

gülsüm Hangizaman Okuru

keşke uçağa binmeseydi şimdi yaşamış olacaktı...

5. dilqem

dilqem Hangizaman Okuru

allah rehmet elsein

6. haydar

haydar Hangizaman Okuru

allah rahmet eylesin kemal abi mekanın cennet olsun inş bi ara mezarlığına ziyarete gelecem vakti bu kadarmış

7. "

" Hangizaman Okuru

Allah Mmekanını Cenet eylesin :(

8. wolfteam LAkoZZZZZ

wolfteam LAkoZZZZZ Hangizaman Okuru

Herkes bir gün Ölecek !!!!

9. K.Ronoldo

K.Ronoldo Hangizaman Okuru

Keske olmeseyidi cok seviyodum ben cok komik bir adadim allah rahmet eylesin mekani cennet olsun

10. Ilhan 46

Ilhan 46 Hangizaman Okuru

Her Filmde bir mesaj vardi.cocukken anlayamadim.ama simdi iyi anliyom. Allah Mekani cennet olsun.Onun gibisi birdaha gelmez.Allahtan Geldik Allaha geri dönecegiz.Her canli Ölümü tadacak.

11. 451554gcjhfg876

451554gcjhfg876 Hangizaman Okuru

allah rahmet eylesin kemal abi mekanın cennet olsun inş bi ara mezarlığına ziyarete gelecem vakti bu kadarmış.

12. barış

barış Hangizaman Okuru

vay be korudan ölmüş

13. Ziya (Les Mureaux)

Ziya (Les Mureaux) Hangizaman Okuru

Çok sevdiyim bir sanatçı,mekanı cennet olsun böyle bir insanın yerini kimse dolduramaz.
    Film'leri bir birinden anlamlı tabi anlayana öyle güzel ve öyle basit yani herkesin anlayacağı
    Şekilde. Seni çok seviyoruz.

14. efe köklü

efe köklü Hangizaman Okuru

allah rahmet eylesin kemal abi mekanın cennet olsun inş bi ara mezarlığına ziyarete gelecem vakti bu kadarmış.en çok güldüren adamdı o çok üzüldüm keşke yanımda olsa hep birlikte gülsek. ellerinden öpüyorum onu çok seviyodum canım kemal abim allah rahmet elesin kemal abi.

15. nadır mostafayı

nadır mostafayı Hangizaman Okuru

salam turk halkina. ben bir iranli turkum ve tebriz de yaşıyorum.ve tum turk sanatçılarına saygı duyorum ve her zaman tukıyeye gelsem mezarlarının zıyaretıne gıderım. en çok sevdıklerım 1 kemal sunal2adıle naşıttır tanrıdan turk halkına özelde turk sanatçılarıne saglık dılıyorum.

16. irfan

irfan Hangizaman Okuru

allah rahmet eylesın mekanın cennet olsun filmlerinizi ne kadar daizlesem bıkmıyorum dünyaya gelen en büyük oyuncu allah rahmet eylesin

17. IRAN-TABRIZ - mohammad reza

IRAN-TABRIZ - mohammad reza Hangizaman Okuru

allah rahmat eylesin va mekani vennet olsun- filmlerini hala keyfle izliyoruz-

18. allah rahmat eylesin va mekani Cennet olsun- filmlerini hala keyfle izliyoruz yillarca hepimizi guldurdu-
    خدا بیامرزدش - مرد خوبی بود- Ú©Ù„ÛŒ با Ùیلماش خندیدیم

19. Abdullah

Abdullah Admin

14 Yıl olmuş Gülen Adamın aramızdan ayrılması.

Sayfayı Paylaş

Ziyaretçiler bu sayfayı şu kelimelerden arayarak buldular:

1. kemal sunal ne zaman öldü

,
  2. kemal sunal ne zaman öldü tarih

,
  3. kemal sunal nerede doğdu

,
  4. kemal sunal ne zaman vefat etti,
  5. kemal sunal neden öldü,
  6. kemal sunal hangi gün öldü,
  7. 3 temmuz 2000 hangi gün,