One Direction Grubu Ne Zaman Kuruldu?

Konu, 'Kültür Sanat' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Admin

One Direction Grubu Kaç Yılında Hangi Tarihte Kuruldu, Zamane gençlerinin hayran oldukları One Direction Grubu hakkında bir çok bilinmeye şeyi öğrenmek istiyorlar. One Direction Grubu hakkında bilmek istedikleri şeylerden biriside One Direction Grubunun ne zaman hangi yılda kurulduğu. One Direction Grubu İngiliz ve İrlandalı gençlerin kurduğu bir gruptur.One Direction Grubu İlk Olarak 2010 Yılında İngiltere’de Yayınlanan The X Factor Yarışmasıyla Keşfedilmiştir.

One-Directions-300x169.jpg

One Direction Grubu daha Sonra 2 Single ve 1 Albüm Çıkarmışlardır. 11 Eylül 2011 Tarihinde What Makes You Beautiful 3 Kasım 2011 Tarihinde de Gotta Be You Singleleri Çıkardıktan Sonra. 21 Kasım Tarihinde İlk Albümleri Up All Night Piyasaya Çıkmıştır.One Direction grubunun ilk teklisi What Makes You Beautiful, 11 Eylül 2011 tarihinde yayınlanmış ve İngiltere müzik listelerinde birinci sıraya yükselmişlerdir.

2. yarennnnnnn

yarennnnnnn Hangizaman Okuru

sizi cok seviyorummmmmmmmmmm özellikle niall,harry ve zayn louis ve liamı da seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

3. ilayda banu

ilayda banu Hangizaman Okuru

sizi çok seviyorum özelliklede harry sizinle tanişmak istiyorum

4. DENİZ

DENİZ Hangizaman Okuru

harry aşkım bebeğim seninle benim çoooooook ortak yönümüz var.SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKK SEVİYORUM SEVGİLİM

5. ayşegüll

ayşegüll Hangizaman Okuru

sizi çok seviyorum yaaaaaaaa zayna aşığım liam payne hayranıyım

6. beyza stles

beyza stles Hangizaman Okuru

HARRY SENİİİİİİ ÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇOOOOOOOOOOKKKKKKKKKK SSSEEEVVVİİİYYYOOORRRUUUMMM sevgilim aşk meleğim eşimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

7. harry

harry Hangizaman Okuru

one direction sizi çooooooooooooooook seviyorum HARRY aşkımmmmmmmmmmmmmmm

8. Death Directioner ...

Death Directioner ... Hangizaman Okuru

Aaaaaaşşşşşşkkkkkklarııımmm benimm herşeyimsiniz yaa I LOVE YOU ONE DİRECTİON .... Hepinizi de tanımayı çok istiyorum harikasınız AŞKLARIIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM. ....

9. ecenur

ecenur Hangizaman Okuru

sizi çok seviyorum özellikle HARRY AŞKIMMMMMM <3

10. harry nilay

harry nilay Hangizaman Okuru

seni çok seviyorum 1d en çok da harry i ı love you harry

11. hazza

hazza Hangizaman Okuru

ONE DİRECTİONDA SADECE HARRY LOUİS ZAYN LİAM NİALL'I SEVİYORUM :D

12. zayn

zayn Hangizaman Okuru

13. qizem malik

qizem malik Hangizaman Okuru

aşkılarım benim yaratana kurnan :D

14. Malik

Malik Hangizaman Okuru

Directioner olman için hepsini aynı sewiyede sewmen lazım cnm.

15. qizem

qizem Hangizaman Okuru

Zayn demek istedin a ayrı yazılır

16. Ela STYPAYHORLİKSON

Ela STYPAYHORLİKSON Hangizaman Okuru

Gerçek Directioner olupda hepinizi çok seviyorum desin yok özellikle Harry 'miş Zayn 'miş Niall 'mış Liam 'mış Louis 'miş hepsini eşit sevmiyosan eş değer vermiyosan Directioner değilsin onu bil tamam bir favorin olur herkesin vardır da bu kadar ayrımcılık olmazzzzzz !!!!!!!!!!!!! HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZİ ''FOREVER 1D'' <3 <3 <3 <3 <3 Tüm DİRECTİONER 'Ler gücüne 1D 1D 1D <3 <3 <3 1D 1D 1D <3 <3 <3

17. Ela STYPAYHORLİKSON

Ela STYPAYHORLİKSON Hangizaman Okuru

İşte işte bu Gerçek DİRECTİONER bunu der <3

18. beyza stypayhorlikson

beyza stypayhorlikson Hangizaman Okuru

ben hepinize ölürüm sizi çok seviyorum I love you one dırectionn <3 <3 <3

19. stypayhorlikson

stypayhorlikson Hangizaman Okuru

ben bir yıldır Directioner'im ve bütün gurup üyelerini çok seviyorum.Birisini sevsem Directioner olmazdım dimi?
    Nesee bazıları kendini Directioner sanıyo ama aslında SADECE FAN'lar.
    çünkü ONE DIRECTION' ının daha ne zaman kurulduğunu-ilk şarkılarının ne olduğunu- James'in, Javvad'ın, Harold Edwar'ın ve ayrıca William'ın kim olduğunu bilmeyenler var. işte bunlar DIRECTIONER değil.DIRECTIONER DEMEK; GRUP ÜYELERİNİN ADLARINI YAZDIĞINDA SONA YAZDIĞINI DIŞLANMIŞ GİBİ HİSSETMEKTİR.
    DIRECTIONER DEMEK; NIALL VE LOUIS'İ DIŞLAMAMAK ONLARIDA SEVMEK DEMEK. İŞTE SEN BUNLARA UYUYORSAN VE DAHA BİRÇOK ŞEYE POSTERLERİNLE KONUŞUYORSAN, AİLEN İLE ONE DIRECTION YÜZÜNDEN TARTIŞIYORSAN vb. İŞTE SEN GERÇEK DIRECTIONER'sin DEMEKTİR.
    yani AYYYY zayn çok tatlı harrry çok taş felan demekle olmuyoooo .(<3)

20. STYPAYHORLİKSON

STYPAYHORLİKSON Hangizaman Okuru

süpersinnnn canım :D

Sayfayı Paylaş