Piraye Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Konu, 'Genel Konular' kısmında Nehir tarafından paylaşıldı.

1. Nehir

Nehir Kayıtlı Üye

piraye-190x300.jpg

Piraye dizisi atv ekranlarında karşımıza gelecek. Oldukça güzel bir kitaptan uyarlama yapılacak olan Piraye dizisi çok ilgi görecek gibi. Piraye kitabının yazarı Canan TAN'ın yazdığı bu kitabın dizi olması planlanıyor. Çok yakında çekimlerine başlanacaktır. Dizinin yönetmeni Selim Demirdelendir.Dizinin 2014 yılında ekranda olacağı söyleniyor.

;

2. leyla

leyla Hangizaman Okuru

sabırsızlıkla bekliyorm kadro belli mi acaba

3. mehmetcan

mehmetcan Hangizaman Okuru

kadro belli değil atv olacak ama bir türlü fragman göremedikkk

4. büşra

büşra Hangizaman Okuru

artık başlasın bu dizi heyecanlanmaya başladım bu kitabın sonunda ne kadar ağladığımı bilemezsiniz hemde o kadar derinden etkiledi ki lütfen haşimi çok yakışıklı biri ve pirayeyi çok güzel bir kızı seçin

5. Sude sudeee

Sude sudeee Hangizaman Okuru

Ben Piraye kitabini daha yeni okudum ve çok beğendim simdi de dizisini izlemek istiyorum dizisi başladı mi 2014 te başlamış ama ben internet üzerinden dizinin bölümlerini bulamıyorum dizisi ATV de başladım mi yoksa başlamadı vs intarnete de düşmedi mi merak ediyorum lütfen cevap yaz çünkü çok beğendim bir kitabin dizisini de izlemek çok istiyorum kitabi okurken hayal ettiğim gibi mi yoksa hayallerinden uzak bir Piraye mi merak içindeyim lütfen sorularına cevap yazarsan ve beni bilgilendirir sen sevinirim....

Sayfayı Paylaş