Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı Ne Zaman?

Konu, 'Genel Konular' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Admin

Bu yıl yapılması beklenen Sağlık Bakanlığı görevde yükselme sınavının yapılacağı tarih nedir?
    Sağlık-Bakanlığı.jpg
    Sağlık Bakanlığı her yıl olduğu gibi 2013 yılında da memurların terfileri için görevde yükselme sınavını düzenleyecek.
    2013 yılı Eğitim Planına göre, Ekim, Kasım ve Aralık aylarında düzenlenecek olan sınavlar Eğitim, Şube Müdürü, VHKİ, Memur ve bakanlığın ihtiyaç duyduğu diğer alanlarda olacak.

Görevde yükselme sınavına katılım şartları ve sınavla ilgili bilgiler için <a href="http://www.tkhk.gov.tr/TR,64/saglik-bakanligi-personeli-gorevde-yukselme-ve-unvan-de-.html" target="_blank" rel="nofollow" data-cke-saved-href="http://www.tkhk.gov.tr/TR,64/saglik-bakanligi-personeli-gorevde-yukselme-ve-unvan-de-.html">Tıklayınız.

2. İsim (gerekli)

İsim (gerekli) Hangizaman Okuru

bizler nezaman atanacağız akıbetimiz neolack ciğerimiz yanıyor gardaş v ahki gürcan fidancı nevşehir

3. özcan aslıyüce

özcan aslıyüce Hangizaman Okuru

Görevde yükselme acilen yapılması lağzım bu kadar yükselmeyi hakeden personelin hakkıdır diyorum. Sn.Bakanımıza yetkililere duyrulur saygılarımla Özcan ASLIYÜCE KIRIKKALE

4. A.TAŞTAN

A.TAŞTAN Hangizaman Okuru

ÖNCELİKLE 2012 YILINDA YAPILAN GÖREVDE YÜKSELME SINAVINDA (2012 yılında Bakanlık adına eğitim verenlerin sözlerine istinaden, yeterki siz 70 puan alın gerisini düşünmeyin demişlerdi) 70 VE ÜZERİ PUAN ALANLARA HAKLARININ VERİLMESİ DAHA SONRA GÖREVDE YÜKSELME SINAVI YAPILMALIDIR. BUNUNDA BİR AN EVVEL GERÇEKLEŞMESİNİ SAYIN BAKANIMIZDAN RİCA EDİYOR KENDİLERİNE BAŞARILAR DİLİYORUM

5. nuray akçal

nuray akçal Hangizaman Okuru

dilerim allahtan yetkililer sesimizi duyar benim gibi umutla bekleyen 2351 kişiye hakettiği kadroyu verir.

6. G.ÇATAK

G.ÇATAK Hangizaman Okuru

önce yeni Bakanımıza görevinde başarılar dilerim.ama gerçekten bize hep bu söylendi 70 alın gerisi kolay hakkınız 2 yıl saklı kalacak ilk atama 2000 bin kişi alınacaktı doğru çünki kadro 2000 kişi açılmıştı daha sonraki alımlarda 70 ve üzeri olanlar yerleşecek denildi ama ne yazıkki şimdi ise 500 kişiden eğitimden bahsediliyor o zaman bizim 70 ve üzeri almamız boşa mı gitti yazık gerçekten çok yazık önce 70 ve üzeri alanlar yerleştirilsin daha sonra kadro açılsın eğitim yapılsın doğrusuda bu bize anlatılanlara göre tabiki allahım hakımızda hayırlısı ne ise onu nasip etsin bizlere.

7. AHMET /SEYDİŞEHİR

AHMET /SEYDİŞEHİR Hangizaman Okuru

2351 kişinin kadrosu verilmeden neyin nesi bu eğitim çocuk oyuncağına döndü bu eğitim ve sınav gibi leyler artık bandır çıkar durula devam et mundar ETTİNİZ MUNDAR....

8. ahmet/konya

ahmet/konya Hangizaman Okuru

arkadaşlar bağlı bulunduğumuz sendika üyesi olmayan kişilerin kadroları için uğraştığının onda biri kadarda bizler için uğraşmış olsaydı bizlerde kadrolarımızı almış olurduk bir hafta içinde verilen sözden bir haber çıkmaz sa önceki sendikam gibi şimdikinide bırakacam kim nasıl millet vekili olacaksa olsun artık bir tavır koyma zamanı geçiyor...saygılar hürmetler.

9. K.T

K.T Hangizaman Okuru

arkadaşlar bizim sağlık teşkilatı kadar yalancı ve iki yüzlü bir kurum olamaz anlaşılıyorki bazı kimseler ve kurumlar tarafından kandırıldık bundan sonra bize düşen ya başbakanı bu işten haberdar etmek çünki kendisi her zaman haksızlığa uğrayanların yanında olmuştur yada bir dahaki sınavda çok daha iyi çalışacağız bu bir yarış 70 puan üstü falan hikaye keşke bizlere bakanlığın elinde kadro bol sizler 70 üstü puan alın gerisine karışmayın demeselerdi.ben tüm müslümanların ramazanını kutluyorum eğer müslümanlar ise bizlere kazanılmış hakkımızı vermeyen amirlerimizinde ramazanını kutluyorum isterdimki kardeşim hala anlamadınızmı size kadro madro yok boşuna umutlanıpta ruh hastası olmayın deseniz inanın bizleri bundan daha fazla incitmezdi saygılarımla.

10. T.YILMAZ

T.YILMAZ Hangizaman Okuru

2012 YILINDA YAPILAN GÖREVDE YÜKSELME SINAVINDA 70 VE ÜZERİ PUAN ALANLARA HAKLARININ, KADROLARININ BİR AN EVVEL VERİLMESİNİN GERÇEKLEŞMESİNİ SAYIN BAKANIMIZDAN RİCA EDİYOR KENDİLERİNE GÜVENİYOR BAŞARILAR DİLİYORUM.....

11. nazif akkuş

nazif akkuş Hangizaman Okuru

hak zamanı herkes hesap verecek eğer kazanılmış bir hak var o hakkı sen elinden alamasın rabbim başımıza şuurlu müslümanlar getirmeyi nasip etsin ona göre bizim kadromuzu verin artık sözleşmeli personel alıyorsun 1 yılda kadrosunu veriyorsun hani adelet 1 yıldır kazanmışız vhki kadrosunu ama sayın bakan göreve başladığından bu yana hiç bu konuda bir cümle bile sarf etmedi... bari bu mübarek ramazanda ayında merhamete gelin .rabbim merhamet edene merhamet ederim .merhamet etmeyene bende merhamet etmem. rabbim merhamet eden kullarından eylesin sayın bakanım ...

12. yavuz034

yavuz034 Hangizaman Okuru

yavuz034 sayın bakanıma görevinde başarılar diliyorum.sınavda 70 üstü puan alanların yapmalarını istiyorum.bütün sağlık çalışanlarının ramazanını kutluyorum merhamet etmeyene allah merhemet etmez diyorum bakanlığımızın yaptığı inın kul hakına giriyor atamalarımızı yapmalarını temeni ediyorum

13. yavuz34

yavuz34 Hangizaman Okuru

hak zamanı geldiğinde herkes allaha hesap verecek eğer kazanılmış bir hak varsa o hakkı sen elinden alamasın rabbim başımıza şuurlu müslümanlar getirmeyi nasip etsin. bizim kadromuzu verin artık, sözleşmeli personel alıyorsun 1 yılda kadrosunu veriyorsun hani adelet 1 yıldır kazanmışız vhki kadrosunu ama sayın bakan göreve başladığından bu yana hiç bu konuda bir cümle bile sarf etmedi… .rabbim merhamet edene merhamet ederim .merhamet etmeyene bende merhamet etmem. rabbim merhamet eden kullarından eylesin sayın bakanım …sevgi ve saygılarımı sunarım...

14. mustafa

mustafa Hangizaman Okuru

2351 kişi atanmadan sınav açılırsa bunun mebali çok ağır olur

15. çelik

çelik Hangizaman Okuru

sayın yetkililer bizim ünvanımızı değiştiremiyorsanız değişmesin ek göstergemizi verin oda yeter. selamlar

16. malatyalı

malatyalı Hangizaman Okuru

kardeşim genelgeyi tam okumadınız heralde.70 puan ve üzeri alanların sayısı 2000 den fazla olursa, yukarıdan aşağı doğru sıralama yapılır, 2000 kişilik kadro doldurulur diyor.iyi o zaman katılan herkes 70 puan üzerinde alsaydı hepiniz atanacakmıydınız.

17. nur74

nur74 Hangizaman Okuru

allah yardımcımız olsun...

18. bayram bilir

bayram bilir Hangizaman Okuru

sağlık bakanımız ve yanındaki işibilmeyenler işini bilmiş gibi yapanlara sesleniyorum yeni hepiniz hiçde iş bilmiyorsunuz milli eğitim bakanlığı her yıl sınav açıyor yani şunu demek istiyorum benimle hizmetli görevi yapan milli eğitim çalışanı görevlerde yükselerek müdür olmuş hiç utanmıyorsunuz ha bide maliye bakanı kendi hizmetlilerine 3 binlira maaş veriyor bunun sebebi sağlık bakanlında koltık sevldalılarına diyorum çok özür diliyerek söylüyorum başbakana yalakalık olsun diye maaşlara adam gibi zam istemiyorlar bakın maliye banının yaptığına bakında örnek alın nedense sağlık bakanı kim olursa olsun o ? koltuğa oturduğu zaman sesi çıkmıyor sadece sesi sağlık çalışana çıkıyor şu bir gerçek sağlık çalışana allahtan bakan değil ya bakan olsaydı sağlık bakanı kime seslenecek deyilmi umarım sayın sağlık bakanı bu yazımı okurda düşüncelerimizi anlar
    ha bide hastanelerde revivyon yapılmakta tabiki sizin bilginiz vardır budurumda çalışan memur kardeşlerimiz hiçde memmun değil sebeb şu çok özür dilerim siz arka ayanızla kulağınızı kaşıyın diyorlar bu demekki kişilerin özür dürumlarını hiçde dikkate almıyorlar yani kurum içerisinde partizanlık ileri sürülmekte bu durumda kurum ikiye bölünmüştür demek isterimki kurum çalışanı olarak kurum içerisinde siyaset olmasın eskiden siyaset yoktu herkez dostu şimdi kardeşler bile birbirine düşman hep siyaset nedeni ile oldu
    kurum içinde gelip geçen müdürler ve yardımcılarıda aynı sizin gibi işi bilmeyenler örnek kurum çalışanı özürlü onu özrünün olduğu yerde çalıştırmak gerek ama aynı sizler gibi sağlık kurumlarında çalışan ların isteklerine boyun büküp gelip gecenlerdensiniz biraz olsun içinizde insanlık varsa sesime kulak verirsiniz Not : okudunuz için şimdiden müteşekürler

19. yusuf

yusuf Hangizaman Okuru

sayın sağlık bakbanına ben hastanede çalışıyorum kurum içinde revizyon yapılmaktadır sizden gelen bir yazı yok varsada bizlerin bilgisi yok yani kişiler ve zaatlar çalıştıkları yerlerde kendi özürlü durumlarına göre çalıştıkları yerlerden memmundular şimdi ise özür durumlarının karşılıyamayacağı yerlerde çalıştırılıyorlar bu durumda hizmet verileri geriliyor performans geriliyor başımızdaki yönetimi bilmeyenler kurum amirliği yapmaktalar gerek müdür gerek yardımcıları görevlerini iyi icraat edemiyorlar yani birkişi birşeyi istemez ya bu kişiler hastanenin düzenini ve performansını iyi olmasını istemeyenler birde siyaset gügmekteler yani bizim sene geç der gibi bence yerinde mudale yaparsanız ve çalışanları bir dinleseni durumdan anlayacaksınız yerimiz uzak deyil yakın yozgat devlet hastanesi ha birde hastanede gücü gücü yetene yani bazı kişilere görev yaptıramıyorlar eh bide yanlarında çalışanlar her bir amire bir çaycı görevli lütven gelirseni gizli geliniz

20. nazif akkuş

nazif akkuş Hangizaman Okuru

hak zamanı geldiğinde herkes allaha hesap verecek eğer kazanılmış bir hak varsa o hakkı sen elinden alamasın rabbim başımıza şuurlu müslümanlar getirmeyi nasip etsin. bizim kadromuzu verin artık, sözleşmeli personel alıyorsun 1 yılda kadrosunu veriyorsun hani adelet 1 yıldır kazanmışız vhki kadrosunu ama sayın bakan göreve başladığından bu yana hiç bu konuda bir cümle bile sarf etmedi… .rabbim merhamet edene merhamet ederim .merhamet etmeyene bende merhamet etmem. rabbim merhamet eden kullarından eylesin sayın bakanım …sevgi ve saygılarımı sunarım...

Sayfayı Paylaş

Ziyaretçiler bu sayfayı şu kelimelerden arayarak buldular:

1. sağlık bakanlığı görevde yükselme sınavı ne zaman

,
  2. saglık bakanlıgında görevde yükselme sınavı nezaman 2014

,
  3. tkhk görevli vhki hangi göreve yükselir